درباره ما

روشنايي صبا ترانس در سال 1377 با هدف توليد ترانس هاي مهتابي بنيان گذاري گرديد و پس از آن بر اساس نياز بازار اقدام به توليد ترانس هاي هالوژن کرد . در سال 1380 با تجهيز واحد توليدي خود اقدام به توليد ترانس هاي لامپ هاي گازي( هليم ، سديم و جيوه ) نمود .

سال 1388 در راستاي ارائه سياست هاي اقتصادي دولت محترم جمهوري اسلامي مبتني بر فرمايش مقام معظم رهبري و نام گذاري اين سال بعنوان سال اصلاح الگوي مصرف از سوي ايشان ، اين واحد اقدام به توليد نسل هاي جديد چراغ و پرژکتورهاي کم مصرف و فوق کم مصرف (SMD,LED ) نمود که بر اين اساس کليه  قالب هاي محصولات فوق را نيز به صورت انحصاري براي خود توليد و ساخته است و از اين حيث کليه حقوق آن متعلق به اين مجموعه مي باشد .

در حال حاضر روشنايي صبا ترانس ، با دارا بودن مديران ، کارشناسان و کارکنان متخصص ، خلاق ، نوآور و پر تلاش در واحد هاي مختلف و بروز کردن سياست هاي توليد و ساختار سازماني خود بر اين باور است ارتقاء پيوستگي در کيفيت محصولات و بالابردن هر چه بيشتر آن ، سادگي و زيبايي در طراحي ، عملکرد مطلوب و دوام محصولات ، خدمات پس از فروش و نظارت بر اجراي هوشمندانه در توليد محصولات متنوع ، آماده تامين نيازهاي هموطنان عزيزمان است .

فروش کلیه محصولات تولیدی صباترانس با مدیریت محسن آدوندی در تهران ،لاله زار ، پاساژ 110 ، طبقه اول ، پلاک 10 در خدمت شما عزیزان می باشد.