وال واشر

وال واشرهای صبا ترانس دارای گارنتی میباشد و دارای ای پی 65 و مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک است . وال واشر نور خطی برای نورپردازی در زمینه های مختلف ساختمانی و پل های هوایی ، محوطه و .... می باشد.

 

 تلفن های تماس:

33981670 - 33981571 - 33981592 - 36619974

موبایل:

09122587005

09126232606

آدرس :

تهران ، خیابان لاله زار جنوبی، کوچه تئاتر دهقان ، پاساژ 110 ، طبقه اول ، لاین اول ، پلاک 10

با مدیریت محسن آدوندی

 

  شماره تماس مستقیم : 02636566184

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

وال واشر 10 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 10 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

وال واشر 12 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 12 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

وال واشر 18 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 18 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

وال واشر 2 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 2 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

وال واشر 24 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 24 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

وال واشر 3 وات صبا ترانس

شرکت صبا ترانس تولید کننده وال واشر های نور خطی نما در سانت ها و وات ها متنوع تولید و عرضه می شود. شرکت صبا ترانس به عنوان یکی از برترین تولید کننده های والواشر کلیه محصولات خود را گارانتی میکند. این محصول وال واشر 3 وات صبا ترانس می باشد.
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید